INŠTITÚT BRATISLAVA - Dior

exkluzívny značkový kozmetický salón

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 10:00 : 18:00
Utorok 10:00 : 18:00
Streda 10:00 : 18:00
Štvrtok 10:00 : 18:00
Piatok 10:00 : 18:00
Sobota 10:00 : 14:00
Nedeľa Zatvorené


INŠTITÚT BRATISLAVA - KOZMETICKÝ SALÓN A PARFUMÉRIA

Inštitút Bratislava | Dior je prvým exkluzívnym značkovým kozmetickým salónom na Slovensku. V našom salóne sa snúbi tradícia značky Dior, výnimočné Dior produkty a najmodernejšie technológie ošetrenia pleti. Starostlivosť o pleť je investíciou do vašej vlastnej krásy.

Náš tím v Inštitúte Bratislava | Dior sa postará o vašu pleť plnú zdravia, energie a mladistvej žiary. Vyberte si zo širokej ponuky ošetrení a presvedčte sa sami.

 

Ošetrenia Dior Institut

O Vaše pohodlie sa postará odborne školení personál s dlhoročnými skúsenosťami. Jeho snahou je riešiť Vaše problémy s pleťou, odporučiť používanie produktov a poskytnúť Vám pohodlie. 

V inštitúte pracujeme výhradne s produktmi Diora a Dior technológiou ošetrenia pleti, ktorá vychádza z dlhoročných skúseností a výskumu čerpaných z tradícií východných kultúr. 

Dior inštitút ponúka viacero druhov ošetrení podľa typu pleti, veku, alebo problémov pleti.

 

Blogy

Dámska jazda

post img

  Uličky Starého mesta sa postupne vyprázdňujú a nahrádzajú ich nákupné centrá. Vďaka pohodlnosti sa ochudobňujeme o čaro, ktoré vedia poskytnúť len uličky s krásnou architektúrou a krivoľakými cestičkami. Kde neviete, čo vás čaká za rohom, aký obchod alebo kaviareň. Vzdávame sa rozmanitosti a posedenia či nakupovania v priestoroch, ktoré e&scaron...

Diinstit s.r.o. , 13:00 27.10.2016 Čítať viac

Kozmetika je základom dokonalej pleti

post img

    Chcete vedieť, ktoré z našich ošetrení je pre vás najvhodnejšie či ako často nás navštevovať, aby ste boli neustále krásna? Kozmetika je základom krásnej pleti. V našom Inštitúte Bratislava kladieme veľký dôraz na vysokú profesionalitu a starostlivosť o zákazníčky.    Kozmetika u nás …   Používam...

Diinstit s.r.o. , 18:50 27.10.2016 Čítať viac

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.