Jasmin Masáže - Košice

Po kvalitnej masáži sa budete cítiť, ako nový človek.Postupy a metódy, ktoré používam sú výsledkom dlhodobej individuálnej, hĺbkovej a duševnej  práce, sebapoznávania, analýzy a transformácie osobnosti a duše. Nesprostredkúvam žiadne univerzálne odpovede alebo riešenia pre problémy tohto sveta.

Mojím cieľom je predovšetkým obrátenie pozornosti človeka smerom ku skutočným príčinam toho, čo sa v jeho osobnom živote odohráva.

Myslím tým sebapoznávanie – proces, v ktorom sa človek zúčastňuje sám a potrebné odpovede na vznikajúce konflikty a pochybnosti v jeho vedomí musí spracovať takisto sám.

Za mojími názormi na svet sa skrýva skutočný svet, ktorým prúdi život a jeho poznaním a prijatím sa dostávam k živej pravde, ktorá ma oslobodzuje z väzenia protikladov tohto sveta.

Čím viac sa sústreďujem na čisté myšlienky lásky a dobra, tým šťastnejšie a láskyplnejšie sa stávajú moje dni. Podeľte sa so mnou o kúsok tejto pravdy a naplňte svoje srdce pokojom, láskou a pocitom večnosti.

hwblp5 Kontakt

 

Medová masáž

  • je to stará metóda posilovania reflexných zón, ktorá pôsobí proti rozvinutým chorobám a k zvládnutiu stresových stavov
  • pri masáži medom dochádza k odstraňovaniu toxínov z tela, usadenín, ktoré telo nahromadilo vo svojich tkanivách
  • cez dôležité reflexné zóny na chrbte stimuluje činnosť orgánov, ktoré k nim prislúchajú
  • silne oživuje celý organizmus, je preto vhodná najmä pri vyčerpaní a slabosti dôsledkom stresu, chron. chorôb, nervových poruchách a stavoch nepokoja, poruchy krvného obehu , reumatickej choroby svalov a kĺbov, žalúdočné a črevné poruchy, bolesti hlavy a depresie

masaz2 Medová masáž

 

STRES vyčerpáva predčasne životnú energiu !!!

Problémy s bolesťami chrbtice súvisia s našou duchovnou oblasťou. Blokované city sa schovávajú za bolestivé problémy. S pomocou práce celého tela je možné uvoľniť blokované city, znova začne prúdiť životná energia, kolobeh bolesti a utrpenia je prerušený. Liečivé masáže uvoľňujú napätie svalov chrbtice, a tým aj skryté duševné konflikty.

 

Bankovanie

Je to veľmi stará metóda, ktorú už požívali v stredoveku.

 

“Kde príroda spôsobila bolesť, tam nahromadila škodlivé látky.”

Pri chorobách vnútorných orgánov, sa na chrbtici vytvárajú citlivé miesta tzv. gelózy, uzliny. Sú dobre hmatateľné, citlivé a niekedy až veľmi bolestivé.

Príčinou je nahromadenie škodlivín pod kožou resp. hlbšie vo svale.

Ako to funguje?

889t 300x172 Bankovanie

Podtlak vtiahne časť kože i podkožia do banky a spôsobí popraskanie drobných cievok s malými výronmi krvi a lymfy. Prekrvenie, okysličenie týchto kritických bodov odplaví škodliviny z jeho centra, upraví funkcie príslušného orgánu. Dochádza k aktívnemu čisteniu, póry sa otvoria, telo odváža lymfatickými cestami všetky odpadové a toxické látky von z tela.

Bankovanie odporúčam pri:
chronickej únave, bolestiach hlavy a nespavosti, migréne, stuhnutosti krku, reumatizme, žalúdočnej nervozite, tráviacich problémoch, slabom krvnom obehu v nohách, a ďdalších problémoch vnútorných orgánov...

 

Lymfodrenážna masáž

Je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť ich regeneráciu. Cielená regenerácia ohrozenej partie stárnucej kože je problémom nielen pre dermatológov, ale aj pre kozmetiku.

Moderná kozmetika je nemysliteľná bez znalostí lymfatického systému, na ktorom visí bremeno transportu tkanivového moku a na ktorý žilný systém zo svojej zákonitej funkcie nestačí. 

Prietok lymfy sa zrýchľuje s telesnou aktivitou, telo sa týmto spôsobom očistí od odpadových produktov látkovej výmeny, čo je predpoklad dobrého zdravia.

Lymfodrenáž je podporou pre odtok lymfy z tkaniva bez posilovania prítoku krvi.Hĺbkovo čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny a zlepšuje prekrvovanie a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus.


Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.