Relax centrum Michal Kališ

ZABUDNITE NA STRES, ÚNAVU, BOLESTI ALEBO SI SKRÁŠLITE SVOJE TELO VÝBEROM SPRÁVNEJ MASÁŽE!

Kontakty

Otváracie hodiny

Pre prevádzku neevidujeme otváracie hodiny.


Masážne služby v Relax centre Michal Kališ v Liptovskom Mikuláši, správne miesto na oddych, wellness, šport a zábavu.


PRÍJEMNÉ UVOĽNENIE PRE VŠETKÝCH, KTORÍ CHCÚ NAPLNO ZRELAXOVAŤ, ZVÝŠIŤ SVOJU VÝKONNOSŤ, ODSTRÁNIŤ STRES A ÚNAVU

MASÁŽE

Ponúkam masáže rôznych druhov (relaxačné, klasické, medové, segmentové, športové, reflexné masáže chodidiel a iné), využite tiež kvalitné ceragem lehátko, masáže vhodné pre všetky vekové skupiny.

SAUNA

Teplo sauny nás najviac láka počas nepríjemných a studených jesenných či zimných dní. Všetci by sme si z času na čas mali tento luxus uvoľnenia, pohody, relaxu a odbúrania stresu saunovaním dopriať.

Kto však chodí do sauny pravidelne aspoň jedenkrát týždenne najmenej šesť mesiacov si podľa štúdií dobre upevňuje svoje zdravie.
 

VÍRIVKA

Relaxačný pobyt vo vírivej vani zvyšuje telesnú teplotu, ukľudňuje a stabilizuje jednotlivé procesy ľudského organizmu, podporuje celkové uvoľnenie.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO

V súčastnosti už pojem wellness neznamená len saunu, vírivku a masáž. Znamená cítiť sa dobre, byť šťastný a spokojný so sebou samým. Znamená to životný štýl. Tento stav sa dá najednoduchšie dosiahnúť celkovou zmenou stravovacích návykov, prípadne ich doplnením. Ja osobne vykonávam toto poradenstvo prostredníctvom internetu, prípadne osobného stretnutia s ľuďmi. 

KONDIČNÝ TRÉNER

Tréningy sa zameriavajú na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť) a najmä na rozvoj základného kondičného faktoru – činnosti srdca.

Cviky sú zamerané na všetky svalové partie a vychádzajú zo základných cvikov (žiadne náročné choreografie). Hodina je vedená formou metód na rozvoj kondície: intervalové metódy, metóda nepretržitého zaťaženia, metóda anaeróbneho prahu, tabata, a podobne. 

 

Na Vašu návštevu sa teší masážny salón v Relax centre Michal Kališ v Liptovskom Mikuláši

Blogy

Účinky vírivky na náš organizmus

post img

História výriviek Užívanie víriviek započalo v starovekom Egypte. Výhody vodoliečby boli známe pre všetky veľké svetové kultúry a to už pred niekoľkými tisíckami rokov. Vhodný typ vírivých vaní vznikol v roku 1968, nie je to teda tak dlho.   Účinky vírivky na ľudské zdravie –   Vírivá vaňa je vhodným prostredím pre astmatikov, a všetk&yacu...

Michal Kališ Relax Centrum , 14:02 25.01.2016 Čítať viac

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.